انتخاب یک پیمانکار سازه ساندویچ پانل
سه شنبه 21 اردیبهشت 1400
    
بازدید: 1521
    

ویژگی های یک پیمانکار (Contractor) ساندویچ پانل :
1. پیمانکار سازه های ساندویچ پانل باید مصالح مورد نیاز را به درستی انتخاب کند: پیمانکاران مختلف ممکن است از مواد متفاوتی برای ساخت سازه های ساندویچ پانلی استفاده کنند. ممکن است برخی از مجریان ساخت ساندویچ پانل ها برای کاهش هزینه ها از مواد نامرغوب استفاده کنند بنابر این بهتر است از انتخاب مواد با کیفیت توسط پیمانکاران اطمینان حاصل کنید.انتخاب مواد درجه یک و مرغوب توسط پیمانکار باعث می شود طول عمر ساختمان بالا رفته و در هنگام فروش نیز با قیمت بالاتری خریداری شوند.استخدام یک مجری با تجربه که با نمایندگی های فروش ساندویچ پانل ها آشنایی داشته باشد باعث می شود ساندویچ پانل ها را با قیمت مناسب تری خریداری کند. خرید ساندویچ پانل با قیمت مناسب کمک قابل توجهی به کاهش هزینه های ساخت و ساز می کند.

2. پیمانکار سازه های ساندویچ پانل باید با تجربه و حرفه ای باشد: این که یک پیمانکار با تجربه و حرفه ای را انتخاب کنید مزایای بسیاری برای شما به همراه خواهد داشت از جمله:
• زمان ساخت سازه ساندویچ پانلی کوتاه می شود
• مشکلاتی که قبلا با آن مواجه شده اند تکرار نمی شود.
• توانایی های کارگران را شناسایی می کنند و آن را در جای مناسب به کار می گیرند.
• راندمان کار بالاتر می رود.
یک مجری ساخت حرفه ای با مراحل نصب ساندویچ پانل آشناست و در طول پروژه با مشکلات کمتری مواجه می شود.
3. پیمانکار ساندویچ پانل باید صادق و قابل اعتماد باشد:صداقت در اعمال و رفتار باعث می شود که راحت تر به شخصی که مجری ساخت است اعتماد کنیم و به خصوص در مسائل مالی و مدت زمان اجرای پروژه با مشکلات کمتری مواجه شویم.همچنین صداقت این شخص باعث می شود افرادی که با او کار می کنند همکاری بهتری با یکدیگر داشته باشند.

4. مجری ساخت سازه های ساندویچ پانل بهتر است محلی باشد: بهتر است از پیمانکاران محلی و شناخته شده استفاده کنید تا میزان کلاهبرداری کاهش یابد. این اشخاص محلی با منطقه بیشتر آشنا هستند و از مقررات آن آگاهی دارند. علاوه بر این ارتباط بهتری با کارگران محلی دارند و بهتر با آن ها ارتباط برقرار می کنند.

5. پیمانکار سازه های ساندویچ پانل باید رتبه بندی بالایی داشته باشد:رتبه بندی کردن پیمانکاران برای این که راحت تر و به طور شفاف تری به فعالیت بپردازند بسیار مفید است.بهتر است نگاهی به سوابق و کارهای اجرایی گذشته فردی که قصد استخدام او را دارید بیندازید و از این بابت مطمئن شوید که از پس اجرای این پروژه به خوبی برمی آید.

6. مجری ساخت سازه های ساندویچ پانل باید قدرت رهبری خوبی داشته باشد:از آنجایی که کارگران و افرادی که با پیمانکار همکاری می کنند باید تابع تصمیمات و راهنمایی های او باشند، قدرت رهبری این شخص بسیار مهم است. قدرت رهبری شخص پیمانکار باعث می شود کارگران بدانند که دقیقا چه کاری را باید انجام دهند و چه انتظاراتی از آن ها دارند.

7. پیمانکار سازه های ساندویچ پانل باید مجوز کار داشته باشد: پیمانکاری که قصد استخدام او را دارید باید دارای مجوز کار در منطقه باشد و اصول قانونی ساخت سازه های ساندویچ پانل را رعایت کند.وقوع حادثه در هنگام ساخت سازه های ساندویچ پانلی نیز بعید نیست و باید برای مقابله با آن تدابیری اندیشید.

8. مجری ساخت سازه های ساندویچ پانل باید ضمانت اجرایی بدهد:ممکن است در حین اجرای ساختمان ساندویچ پانلی شما کار جدید و پر سودتری به پیمانکار شما پشنهاد شود و این فرد برای اینکه کار را زودتر تمام کند از کییفیت کار کمک کند و یا کار را نیمه کاره رها کند. برای پیشگیری از این موارد گرفتن یک تعهد که در آن زمان ساخت تضمین شود بسیار کمک می کند.پیمانکار همچنین باید تضمین بدهد که نتیجه کار کیفیت لازم را داشته باشد و مدت زمان گارانتی آن را تعیین کند.
9. پیمانکار سازه های ساندویچ پانل باید قاطعیت و قدرت تصمیم گیری بالایی داشته باشد: از آنجایی که پیمانکاران روزانه باید تصمیمات مهمی را اتخاذ کنند این قضیه مهم است که در گرفتن تصمیمات خود قاطع باشند و دچار تردید نشوند.

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.