سردخانه ثابت و پرتابل (قابل حمل) تولیدی شرکت:

ســــــــــــــــــــــرماســــــــــــــــــــازان 

 

 

برای مشاهده انواع یخچال های ثابت و پرتابل/متحرک و حتی سردخانه کلیک کنید...

در صورتی که نوع سردخانه ثابت و پرتابل خود را انتخاب نموده اید می توانید برای سفارش و خرید سردخانه انتخابی خود و یا دریافت هرگونه مشاوره با شماره تماس 09177154690 تماس حاصل فرمایید.

 

 

برای آگاهی بیشتر در خصوص ویزگی های سردخانه های ثابت و پرتابل (قابل حمل) با سرماسازان همراه باشید...

 

 

سردخانه چیست؟

سردخانه مکانی برای سرد نگه ‌داشتن مواد می ‌باشد. در واقع مجموعه ‌ای از ساختمان و تاسیسات برای حفظ کیفیت یک محصول به واسطه کنترل رطوبت و ثابت نگه داشتن دمای تنظیم شده آن است. از مهمترین وظایف یک سردخانه ، جلوگیری از فساد کالاهای داخل آن با حفظ کیفیت طولانی مدت می ‌باشد. از لحاظ دمایی ، سردخانه ها به دو دسته سردخانه بالا صفر وس ردخانه زیر صفر نیز دسته‌ بندی می‌شوند. بر اساس ساختار ، سردخانه ها به دو گروه سردخانه ثابت و سردخانه پرتابل (قابل حمل) تقسیم بندی می شوند؛ به گونه ای که کف سردخانه پرتابل شاسی کشی شده و از طریق قلاب هایی که در چهارگوشه بالایی سردخانه تعبیه می شوند، سردخانه پرتابل قابل بلند کردن از زمین و جابجایی از مکانی به مکان دیگر می باشند. اما سردخانه ثابت در محل مورد نظر مونتاژ و برپا می شود و برای جابجایی سردخانه نیاز است که دیواره ها و سقف و کف سردخانه ثابت دمونتاژ شده ، نقل مکان پیدا کرده و در محل جدید مجدداً مونتاژ و برپا شود.

اخداث سردخانه های ثابت و پرتابل می تواند یک سرمایه گذاری عالی برای شرکت هایی باشد که به دنبال بهبود کارایی و بهینه سازی فروش کالاهای سردخانه ای هستند. افزودن یک سردخانه در محل می تواندامکان گسترش انبار را فراهم کند و به راحتی می تواند بر اساس نیازهای خاص تنظیم شود. از سردخانه می توان برای نگهداری محصولاتی مانند گوشت، لبنیات، کالاهای دارویی و محصولات خرده فروشی استفاده کرد. به دلیل سازگاری و انعطاف پذیری در استفاده از سردخانه های ثابت و پرتابل، اینگونه سردخانه ها می توانند راه حل ایده آل برای هر صنعتی باشند.

 

سردخانه ها چگونه کار می کنند؟

در حمل و نقل دریایی، موتور سردخانه معمولاً با نیروی موتور کشتی انجام می شود.در طول حمل و نقل ریلی یا کامیونی، یک ژنراتور نیروی مورد نیاز موتور سردخانه را فراهم می‌کند. کانتینرها ممکن است یک ژنراتور داخلی داشته باشند یا ممکن است یک ژنراتور خارجی داشته باشند. اجزای تشکیل دهنده سردخانه شامل:فن های داخلی: فن های داخلی که در داخل سردخانه قرار دارند به گردش هوا کمک می کنند تا کنترل دما و پایداری کافی را افزایش دهند.واحد کنترل: واحد کنترل به شما این امکان را می دهد تا جو داخلی سردخانه خود را تنظیم و تنظیم کنید، از جمله دما، شرایط هشدار و در برخی موارد سطوح تهویه و رطوبت.دریچه هوای تازه: دریچه هوای تازه اجازه می دهد تا هوا از بیرون وارد شود و هر گونه گازی که از داخل ظرف وجود دارد، مانند گاز اتیلن در حال رسیدن میوه، خارج شود.اواپراتور واحد: رطوبت بیش از حد در یک سردخانه می تواند به محصولات آسیب برساند، فاسد شدن غذا را تسریع کند و بسته بندی را تجزیه کند و محتویات را آسیب پذیر کند. اواپراتور واحد به حفظ رطوبت داخل ظرف کمک می کند. اواپراتور واحد صخره ای می تواند هوای عبوری از فن را گرم یا خنک کند. گاهی اوقات، داور نیاز به گرم کردن هوا برای حفظ دمای داخلی دارد که یا با استفاده از گرمای گاز داغ یا عناصر گرمایش الکتریکی انجام می شود. ریفرها می توانند دما را تا 30 درجه سانتیگراد (86 درجه فارنهایت) حفظ کنند. اینکه هوا را گرم یا خنک می کند به دمای داخلی مورد نظر بستگی دارد.کندانسور: کندانسورها ممکن است دارای خنک کننده هوا یا آب باشند، اگرچه معمولاً صنعت از کندانسورهای هوا خنک استفاده می کند. مدل‌های خنک‌شده با هوا، هوای خنک‌شده را از بالای کانتینر بیرون می‌کشند و آن را در زیر محموله تخلیه می‌کنند، قبل از اینکه به طور طبیعی همرفت و بالا برود، هوا را به سمت درهای پشتی هل می‌دهند و از روی محموله به سمت ورودی هوای برگشتی در واحد ریفر جریان می‌یابند. از آنجایی که هوا در زیر محموله حرکت می کند، بارگیری مناسب و پوشاندن تا حد امکان از کف برای جلوگیری از اثر "دودکش" و دوچرخه سواری کوتاه بسیار مهم است.ترانسفورماتورهای ولتاژ: ترانسفورماتورهای ولتاژ دوگانه نیز گزینه ای برای برخی از کانتینرها هستند که امکان کار در ولتاژهای کمتر از 200 ولت 3 ساعت را فراهم می کند.

 

 

 

راهنمای خرید محصولات از سرماسازان

 

 

با توجه به اینکه زمینه فعالیت شرکت سرماسازان طراحی، تولید، نصب و اجرای سردخانه های صنعتی، سردخانه یا یخچال های ثابت، سردخانه یا یخچال های پرتابل، یخچال های خودرویی ، یونیت و یا موتورهای سرمایشی می باشد که در شیراز و سایر شهرها و استان های کشور آماده خدمات رسانی می باشد، لذا جهت امکان سنجی پروژه های خود و استعلام قیمت با شماره تماس 09177154690 تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید نقشه و مدارک طراحی خود را از طریق برنامه واتساپ به شماره 09177154690 ارسال نمایید. کارشناسان فنی ما در اسرع وقت نسبت به آنالیز فنی و برآورد هزینه اقدام نموده و نتیجه را به اطلاع شما خواهند رساند. 

از جمله خدمات قابل ارائه شرکت سرماسازان عبارتند از: