یخچال حمل/پخش لبنیات تولیدی شرکت:

ســــــــــــــــــــــرماســــــــــــــــــــازان 

 

 

برای مشاهده انواع یخچال های ثابت و پرتابل/متحرک و حتی سردخانه کلیک کنید...

در صورتی که نوع یخچال کامیون/کامیونت خود را انتخاب نموده اید می توانید برای سفارش و خرید یخچال انتخابی خود و یا دریافت هرگونه مشاوره با شماره تماس 09177154690 تماس حاصل فرمایید.

 

 

برای آگاهی بیشتر در خصوص الزامات و خصوصیات یخچالهای حمل محصولات لبنی با سرماسازان همراه باشید...

 

همانطور که می دانید، حمل و نقل محصولات لبنی  به لحاظ ماهیت این ماده غذایی و فساد پذیری بالا از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید به صورت ایمن و با تمرکز شدید بر حفظ کیفیت محصول، از طریق کنترل دقیق دما، انجام شود. یخچال های تولیدی شرکت سرماسازان که مخصوص حمل لبنیات طراحی و تولید می شوند این اطمینان خاطر را برای رانندگان و شرکتهای تولیدی و پخش محصولات لبنی حاصل می کند که دمای مناسب را در طول فرآیند تحویل و پخش حفظ می کند و حتی این نوع یخچال ها برای حمل محصولات لبنی در محیط های با دمای بالا بسیار مناسب بوده و عملکرد قابل قبولی را دارد.  یونیت یا موتور سرمایشی مورد استفاده برای حمل محصولات لبنی ، موتور بالاصفر یا نگهدارنده می باشد که بر روی انواع یخچالهای خودرویی با هر ظرفیتی قابل نصب و راه اندازی و اجراست. حال بسته به حجم و تناژ محصولات لبنی که قصد پخش یا حمل دارید، می توانید از انواع یخچال های خودرویی تولیدی شرکت سرماسازان برای این کار استفاده نمایید.

 

مطابق با استانداردهای سازمان غذا و داروی کشور:

 

در ادامه بهترین اقداماتی را که برای حمل محصولات لبنی در کامیون یخچالدار باید در نظر داشت، آورده شده­اند:

 

نوع محصول

دما ، درجه سانتیگراد

خامه ترش

+2 الی +4 درجه سانتیگراد

شیر

+2 الی +4 درجه سانتیگراد

پنیر کلوچه

+2 الی +4 درجه سانتیگراد

مایونز

+3  الی +18 درجه سانتیگراد

مارگارین

0 درجه الی +5 درجه سانتیگراد

کره

-18  درجه سانتیگراد

بستنی

-18  الی-20  درجه سانتیگراد

پنیر

+2  الی +4 درجه سانتیگراد

ماست ، میلک شیک ، مخلوط

 +2  الی +4 درجه سانتیگراد

کیک پنیر ، پیراشکی

-18  درجه سانتیگراد

 

 

                       

 

راهنمای خرید محصولات از سرماسازان

 

 

با توجه به اینکه زمینه فعالیت شرکت سرماسازان طراحی، تولید، نصب و اجرای سردخانه های صنعتی، سردخانه یا یخچال های ثابت، سردخانه یا یخچال های پرتابل، یخچال های خودرویی ، یونیت و یا موتورهای سرمایشی می باشد که در شیراز و سایر شهرها و استان های کشور آماده خدمات رسانی می باشد، لذا جهت امکان سنجی پروژه های خود و استعلام قیمت با شماره تماس 09177154690 تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید نقشه و مدارک طراحی خود را از طریق برنامه واتساپ به شماره 09177154690 ارسال نمایید. کارشناسان فنی ما در اسرع وقت نسبت به آنالیز فنی و برآورد هزینه اقدام نموده و نتیجه را به اطلاع شما خواهند رساند. 

از جمله خدمات قابل ارائه شرکت سرماسازان عبارتند از: