یخچال حمل تخم مرغ تولیدی شرکت:

ســــــــــــــــــــــرماســــــــــــــــــــازان 

 

 

برای مشاهده انواع یخچال های ثابت و پرتابل/متحرک و حتی سردخانه کلیک کنید...

در صورتی که نوع یخچال کامیون/کامیونت خود را انتخاب نموده اید می توانید برای سفارش و خرید یخچال انتخابی خود و یا دریافت هرگونه مشاوره با شماره تماس 09177154690 تماس حاصل فرمایید.

 

  

برای آگاهی بیشتر در خصوص نکات حمل تخم مرغ با سرماسازان همراه باشید...

 

تخم مرغ و تخم سایر ماکیان، از منابع غذایی پروتئینی با ارزش در سبد کالایی مصرف کنندگان و سفره مردم است. اما عدم رعایت اصول بهداشتی در فرآیند تولید، فرآوری، توزیع، نگهداری، عرضه و مصرف این منبع مهم پروتئین حیوانی، ضمن ایجاد فساد، تباه شدن و خروج مقادیر قابل توجهی از آن از چرخه مصرف، باعث بروز بیماری­ها و مسمومیت­های با منشاء غذایی در مصرف کنندگان شده و هزینه های سنگین اقتصادی و بهداشتی بر کشور و مردم تحمیل می­کند. در میان تمام محصولات حیوانی، تخم مرغ همواره در جای مخصوص قرار دارند. ارزش غذایی آنها غیر قابل انکار است و طبق گفته تحلیلگران بسیاری از صنایع غذایی، مصرف هر سال در سراسر جهان در حال افزایش است. در نتیجه، حجم حمل و نقل تخم ها در حال رشد است. حمل تخم مرغ با برخی از مشکلات همراه است، زیرا این محصول به اثرات محیط خارجی بسیار مقاوم نیست و همچنین بسیار شکننده است. بنابراین، سازمان حمل و نقل تخم مرغ نیاز به مطالعه دقیق دارد. همچنین محموله نیاز به نگهداری یک رژیم دمایی خاص دارد و تغییرات ناگهانی در درجه حرارت مجاز نیست. حمل و نقل تخم مرغ به دلیل شکنندگی و حساسیت این ماده غذایی نیاز به یک رویکرد ظریف تر دارد و باید توسط یخچال های مخصوص انجام شود. در یخچالهای کامیون و کامیونت تولیدی شرکت سرماسازن این امکان برای حمل و جابجایی تخم مرغ وجود دارد. شرایط اصلی حمل و نقل  نه تنها ارائه شرایط ایده آل برای حمل تخم مرغ است، بلکه حفظ دمای مطلوب نیز می باشد. واحد کنترل دما یا ترمومتر در داخل کابین راننده در دسترس قرار دارد تا شرایط بسیار مناسب برای حمل و نقل این محموله شکننده را مهیا کنند. .  یونیت یا موتور سرمایشی اعم از موتور بالاصفر یا نگهدارنده و موتورهای زیرصفر بسته به نیاز مشتری بر روی انواع یخچالهای خودرویی با هر ظرفیتی قابل نصب و راه اندازی و اجراست.

حال بسته به نیاز، حجم و تناژ این نوع محصول که قصد پخش یا حمل دارید، می توانید از انواع یخچال های خودرویی تولیدی شرکت سرماسازان برای این کار استفاده نمایید.

 

 

 

راهنمای خرید محصولات از سرماسازان

 

 

با توجه به اینکه زمینه فعالیت شرکت سرماسازان طراحی، تولید، نصب و اجرای سردخانه های صنعتی، سردخانه یا یخچال های ثابت، سردخانه یا یخچال های پرتابل، یخچال های خودرویی ، یونیت و یا موتورهای سرمایشی می باشد که در شیراز و سایر شهرها و استان های کشور آماده خدمات رسانی می باشد، لذا جهت امکان سنجی پروژه های خود و استعلام قیمت با شماره تماس 09177154690 تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید نقشه و مدارک طراحی خود را از طریق برنامه واتساپ به شماره 09177154690 ارسال نمایید. کارشناسان فنی ما در اسرع وقت نسبت به آنالیز فنی و برآورد هزینه اقدام نموده و نتیجه را به اطلاع شما خواهند رساند. 

از جمله خدمات قابل ارائه شرکت سرماسازان عبارتند از: