یخچال حمل و پخش واکسن و مواد دارویی تولیدی شرکت:

ســــــــــــــــــــــرماســــــــــــــــــــازان 

 

 

برای مشاهده انواع یخچال های ثابت و پرتابل/متحرک و حتی سردخانه کلیک کنید...

در صورتی که نوع یخچال کامیون/کامیونت خود را انتخاب نموده اید می توانید برای سفارش و خرید یخچال انتخابی خود و یا دریافت هرگونه مشاوره با شماره تماس 09177154690 تماس حاصل فرمایید.

 

 

برای آگاهی بیشتر در خصوص الزامات و خصوصیات یخچالهای حمل و پخش مواد دارویی و واکسن با سرماسازان همراه باشید...

 

 

مطابق با اصـول ومقـررات توزيع محصــولات دارويي:

 

فرآيند حمل ونقل نبايد كميت وكيفيت محصولات دارويي را به خطر بياندازد.

توليدكنندگان بايد مؤسسات حمل كننده محصولات دارويي را از كليه شرايط مربوط به انتقال و نگهداري محصولات مطلع گردانند. اين مؤسسات بايد تبعيت از شرايط فوق را در كليه مراحل حمل نقل و اَنبارش محصولات تضمين نمايند.

تمامي محصولات دارويي با توجه به موارد زير بايد نگهداري و حمل شوند:

مشخصات شناسايي محصول از بين نرود

دارو توسط آلاينده ها و يا حتي ساير داروهاي ديگر آلوده نشود

توجه ويژه اي در مورد حفاظت دارو از نشت، شكستگي، سوء استفاده و دزدي بكار گرفته شود

شرايط دمايي مناسب و رطوبت نسبي در حين انتقال و نگهداري داروهاي حساس به تغييرات دما و رطوبت حفظ شود مانند استفاده از زنجيره سرد در خصوص داروهاي با برچسب حساس به حرارت؛ که در این خصوص شرکت سرماسازان با نصب یونیت یا موتور های سرمایشی زیرصفری و بالاصفری مناسب با شرایط حمل دارو بر روی یخچال های خودرویی خود، رعایت این بند از الزام را فراهم کرده است به گونه ای که دمای مناسب در حین نقل و انتقال به خوبی حفظ شده و راننده می تواند از طریق ترمومتر نصب شده داخل کابین، دمای یخچال را تنظیم و کنترل نماید.

يك سيستم رديابي بچ بايد مورد استفاده قرار گيرد، بطوريكه هر بچ دارويي در فرآيند توزيع بطور اختصاصي قابل رديابي باشد.

تمامي شرايط نگهداري دارو در حين انتقال بايد در محدوده قابل قبول باشد. انحراف خاصي در شرايط نگهداري محصولات در حين حمل و نقل نبايد صورت گيرد. پذيرش هرگونه انحراف از شرايط مورد نظر بايد در شورايي با حضور مراجع ذيصلاح و يا كارخانه سازنده تعيين گرد.

هرگونه شرايط اختصاصي مورد نياز در طول حمل و نقل كه از شرايط محيطي (مانند دما و رطوبت) متفاوت بوده يا محدودتر باشد، بايد تعيين شده، اندازه گيري و سوابق آنها ثبت شودد

روشهاي مكتوب جهت بررسي و جلوگيري از هرگونه تخطي از رعايت شرايط نگهداري دارو (مانند دما و رطوبت) بايد در محل انبارها موجود باشندد

محصولات داراي مواد فوق العاده فعال، راديواكتيو و همچنين داروهاي آتش زا و قابل انفجار و يا آنهايي كه احتمال سوء استفاده از آنها وجود دارد، بايد در نواحي مناسب، مجزا و ايمن، ظروف و خودروي ايمن و حفاظت شده، نگهداري و منتقل شوند. علاوه بر موارد فوق، كليه توافق نامه هاي بين المللي و قوانين كشوري در اين موارد بايد رعايت شود.

محصولات حاوي مواد مخدر و ساير مواد اعتيادآور نيز، بايد در نواحي مناسب و اَمن، كانتينرها و خودروهاي ايمن و حفاظت شده، نگهداري و منتقل شوند. علاوه بر اين، كليه توافق نامه هاي بين المللي و قوانين كشوري در اين موارد بايد رعايت شود.

آثار ناشي از ضايع شدن داروها، جهت جلوگيري از آلودگي احتمالي، آلودگي متقاطع و ساير خطرات بايد در اسرع وقت پاك شوند. روشهاي مكتوب براي مديريت اين گونه اتفاقات بايد در محل نگهداري و حمل و نقل موجود باشد.

جداسازي بطور فيزيكي يا روشهاي معادل آن مانند روشهاي الكترونيكي مناسب، بايد در حين حمل و نگهداري داروهاي رد شده، فراخواني شده، مرجوعي، و يا حتي مشكوك به تقلب، صورت پذيرد. محصولات دارويي بايد بطور مناسبي شناسايي، بطريق ايمني بسته بندي و بشكل واضحي برچسب زده شوند و مدارك مناسبي در اين خصوص موجود باشد.

محصولات حاوي مواد سمي و يا آتش زا بايد در بسته بندي هايي كه به طور مناسب براي اينگونه داروها طراحي و ساخته شده، و با توجه به قوانين ملي و توافق نامه هاي بين المللي بطور جداگانه حمل و نگهداري شوند.

در زمان حمل محصولات دارويي، فضاي داخلي كانتينرها و وسايل نقليه بايد خشك و تميز باشد که یخچال های تولیدی شرکت سرماسازان به راحتی قابل شستشو بوده و مواد آلوده از طریق آبراه طراحی شده در کف یخچال، خارج می شود. همچنین اتاق یخچال با چسب های پلی اورتان به خوبی آببندی شده و عایق مناسب دما و رطوبت می باشد.

كليه مواد بسته بندي و ظروف حمل دارو در طي حمل و نقل بايد به نحو مناسبي طراحي شوند تا از ايجاد آسيب به محصولات دارويي جلوگيري نمايند.

ايمني كافي در مقابل سوء استفاده و دزدي از محصولات دارويي بايد به عمل آيد. تمهيداتي را بايد درنظر گرفت تا از دسترسي غير مجاز به محصولات دارويي در حين حمل و نقل جلوگيري شود.

هرگونه خسارت به ظروف حمل دارو و يا هر مشكل و حادثه اي كه در حين حمل ونقل پديد مي آيد بايد ثبت شده و به مسئولين مربوطه جهت بررسي گزارش شود.

در حين حمل و نقل بايد مدارك لازم و مناسب همراه محصولات دارويي موجود باشد.

 

 

راهنمای خرید محصولات از سرماسازان

 

 

با توجه به اینکه زمینه فعالیت شرکت سرماسازان طراحی، تولید، نصب و اجرای سردخانه های صنعتی، سردخانه یا یخچال های ثابت، سردخانه یا یخچال های پرتابل، یخچال های خودرویی ، یونیت و یا موتورهای سرمایشی می باشد که در شیراز و سایر شهرها و استان های کشور آماده خدمات رسانی می باشد، لذا جهت امکان سنجی پروژه های خود و استعلام قیمت با شماره تماس 09177154690 تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید نقشه و مدارک طراحی خود را از طریق برنامه واتساپ به شماره 09177154690 ارسال نمایید. کارشناسان فنی ما در اسرع وقت نسبت به آنالیز فنی و برآورد هزینه اقدام نموده و نتیجه را به اطلاع شما خواهند رساند. 

از جمله خدمات قابل ارائه شرکت سرماسازان عبارتند از: