یخچال حمل و پخش محصولات آرایش و بهداشتی تولید شرکت:

ســــــــــــــــــــــرماســــــــــــــــــــازان 

 

 

برای مشاهده انواع یخچال های ثابت و پرتابل/متحرک و حتی سردخانه کلیک کنید...

در صورتی که نوع یخچال کامیون/کامیونت خود را انتخاب نموده اید می توانید برای سفارش و خرید یخچال انتخابی خود و یا دریافت هرگونه مشاوره با شماره تماس 09177154690 تماس حاصل فرمایید.

 

 

برای آگاهی بیشتر در خصوص الزامات و خصوصیات یخچالهای حمل و پخش محصولات آرایشی و بهداشتی با سرماسازان همراه باشید...

 

 

محصولات آرایشی و بهداشتی در بسیاری از موارد به دلیل ترکیبات خاص، منحصر به فرد هستند، که اغلب به شرایط حمل و نقل خاص نیاز دارند. یکی از این شرایط، کنترل دمای حمل و نقل است که عدم رعایت رژیم های دما (چه در مورد مواد اولیه و چه در مورد محصولات نهایی) ممکن است به معنای از بین رفتن خواص فیزیکی و شیمیایی مناسب کالا باشد.

لذا برای سازندگان و تولیدکنندگان بسیار مهم است که اطمینان حاصل کند که محصول با حفظ خواص، ظاهر، قوام و بوی آن در بهترین شرایط ممکن به دست مشتری بالقوه می رسد.

علاوه بر اینکه بسته بندی مناسب محصولات ارایشی بهداشتی بر کیفیت و افزایش عمر آن ها اثرگذار است، مواد آرایشی بهداشتی باید تحت شرایط ویژه و کنترل شده ای حمل گردد ، لذا به منظور کاهش ریسک و ضرر احتمالی بر سلامت مصرف کنندگان ، کنترل دمای حمل و نقل اینگونه محصولات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

استفاده از محصولات آرایشی بهداشتی که تحت دمای مورد نیازشان حمل نشده اند باعث ایجاد بیماری های پوستی می شود. زمانیکه این محصولات بیش از حد گرم می شوند ، چربی ترشح شده و باکتری ها شروع به رشد می کنند که این مسئله باعث بروز عفونت های قارچی می گردد. بسیاری از محصولات آرایشی نیز به علت رطوبت و تابش اشعه uv  کیفیت خود را از دست می دهد.  همچنین عدم کنترل دمای حمل و نقل محصولات آرایشی علاوه بر اینکه باعث می شود این محصولات عطر خود را از دست بدهند، همچنین باعث بوی بد آن ها نیز می شوند.

به لطف این واقعیت که شرکت سرماسازان امکانات و تخصص کافی برای ایجاد و حفظ دمای مورد نیاز داخل یخچال را دارد، لذا می تواند با طراحی و نصب و اجرای انواع یونیت های سرمایشی بالاصفر و زیرصفر بر روی یخچال انواع خودروها مثل نیسان و انواع کامیون و کامیونت این اطمینان را برای شرکت های پخش محصولات آرایشی بهداشتی حاصل نماید که بدون توجه به شرایط آب و هوایی، حمل و نقل می تواند بدون مانع و با بهترین کیفیت انجام شود.

 

 

 

 

راهنمای خرید محصولات از سرماسازان

 

 

با توجه به اینکه زمینه فعالیت شرکت سرماسازان طراحی، تولید، نصب و اجرای سردخانه های صنعتی، سردخانه یا یخچال های ثابت، سردخانه یا یخچال های پرتابل، یخچال های خودرویی ، یونیت و یا موتورهای سرمایشی می باشد که در شیراز و سایر شهرها و استان های کشور آماده خدمات رسانی می باشد، لذا جهت امکان سنجی پروژه های خود و استعلام قیمت با شماره تماس 09177154690 تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید نقشه و مدارک طراحی خود را از طریق برنامه واتساپ به شماره 09177154690 ارسال نمایید. کارشناسان فنی ما در اسرع وقت نسبت به آنالیز فنی و برآورد هزینه اقدام نموده و نتیجه را به اطلاع شما خواهند رساند. 

از جمله خدمات قابل ارائه شرکت سرماسازان عبارتند از: