یخچال حمل مواد مهندسی و شیمیایی و صنعتی

ســــــــــــــــــــــرماســــــــــــــــــــازان 

 

 

برای مشاهده انواع یخچال های ثابت و پرتابل/متحرک و حتی سردخانه کلیک کنید...

در صورتی که نوع یخچال کامیون/کامیونت خود را انتخاب نموده اید می توانید برای سفارش و خرید یخچال انتخابی خود و یا دریافت هرگونه مشاوره با شماره تماس 09177154690 تماس حاصل فرمایید.

 

 

برای آگاهی بیشتر در خصوص الزامات و خصوصیات یخچالهای حمل مواد مهندسی ، شیمیایی و صنعتی با سرماسازان همراه باشید...

 

 

حمل مواد شیمیایی و صنعتی و آزمایشگاهی بدلیل ماهیت حساس و ناپایدار و خطر آفرین همواره مورد توجه بوده لذا علاوه بر رعایت الزامات بسته بندی متناسب با ماهیت مواد شیمیایی، رعایت الزامات حمل و نقل نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یکی از عواملی که می بایست حین حمل و نقل اینگونه مواد مورد توجه قرار گیرد، کنترل دمای داخل محفظه حمل مواد شیمیایی است.

بعنوان مثال شرایط کنترل دمای محموله مواد منفجره به این گونه است که  درصورتیکه یک محموله حاوی چندین ماده با دماهای کنترلی مختلف باشد، باید خنک کردن بسته ها به گونهای انجام شود که دمای کنترلی پایینتر ملاک عمل قرار گیرد.  بیشینه دمای مجاز اندازه گیری شده توسط تجهیزات کنترل دما برای حمل و نقل این نوع محموله باید 55 درجه ی سلسیوس و کمینه دما باید 10 درجه ی سلسیوس زیر صفر باشد. در سامانه های خنک کننده ی مکانیکی غیرقابل اشتعال ( مثل نیتروژن مایع یا دی اکسید کربن جامد، به جز اکسیژن مایع یا هوا) باید از عایقکاری حرارتی استفاده شده باشد.  در خنک کننده های مکانیکی (در مواردی با نقطه ی اشتعال کمتر از پنج درجهی سلسیوس) باید از اتصالات ضد انفجار الکتریکی استفاده شده باشد.

یا اگر مواد شیمیایی، مانند پراکسیدهای آلی و مواد خود واکنشگر، در دمای مناسب نگهداری نشوند، یک واکنش گرمازا ممکن است رخ دهد.

واکنش های گرمازا فرآیندی را توصیف می کند که انرژی را از سیستم آزاد می کند. نگرانی برای برخی از کالاهای شیمیایی این است که وقتی انرژی به شکل گرما آزاد می شود، جرقه، شعله یا انفجار می تواند رخ دهد.

برای یک  حمل و نقل ایمن و قابل اعتماد مواد پراکسیدهای آلی، مواد خود واکنش دهنده و سایر مواد شیمیایی از وسایل نقلیه مجهز به تجهیزات سرمایشی استفاده می شود. مانند:کانتینر یخچال دار با بدنه عایقکانتینر با سیستم های گرمایشیکانتینر یخچال دار ضد انفجار شرکت سرماسازان بعنوان تولید کننده کانتینر و یخچال های کامیون و کامیونت و سردخانه های ثابت و پرتابل، و مجری و نصاب یونیت های سرمایشی زیرصفر و بالای صفر می تواند محفظه های ایمن و مناسب برای حمل اینگونه مواد طراحی و اجرا نماید چرا که حمل این مواد ازاهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است و شرکت سرماسازان با ارائه بهترین و با کیفیت ترین کانتینر و یخچال های عایق می تواند یک حمل و نقل ایمن را پشتیبانی نماید.

 

 

 

 

راهنمای خرید محصولات از سرماسازان

 

 

با توجه به اینکه زمینه فعالیت شرکت سرماسازان طراحی، تولید، نصب و اجرای سردخانه های صنعتی، سردخانه یا یخچال های ثابت، سردخانه یا یخچال های پرتابل، یخچال های خودرویی ، یونیت و یا موتورهای سرمایشی می باشد که در شیراز و سایر شهرها و استان های کشور آماده خدمات رسانی می باشد، لذا جهت امکان سنجی پروژه های خود و استعلام قیمت با شماره تماس 09177154690 تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید نقشه و مدارک طراحی خود را از طریق برنامه واتساپ به شماره 09177154690 ارسال نمایید. کارشناسان فنی ما در اسرع وقت نسبت به آنالیز فنی و برآورد هزینه اقدام نموده و نتیجه را به اطلاع شما خواهند رساند. 

از جمله خدمات قابل ارائه شرکت سرماسازان عبارتند از: